ТЕХНОФЛОР СТАНДАРТ 100 мм

Цена: 206.76 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 110 кг/м.куб.
Толщина: 100 мм
Размер плиты: 1200 х 600 мм
Упаковка м.кв.: 3 плиты (2,16 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,216 м.куб.

Опис продукції:

ТЕХНОФЛОР – це негорючі, гідрофобізовані тепло- звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Сфера використання:

Плити ТЕХНОФЛОР ГРУНТ призначені для теплової та звукової ізоляції підлог по ґрунту, «плаваючих» підлог, підлог з підігрівом. Плити ТЕХНОФЛОР СТАНДАРТ призначені для теплової та звукової ізоляції «плаваючих» підлог при укладанні бетону або цементної стяжки безпосередньо на теплоізоляцію. Плити ТЕХНОФЛОР ПРОФ призначені для теплової та звукової ізоляції підлог з підвищеними експлуатаційними навантаженнями, у тому числі «плаваючих» підлог, підлог з підігрівом, підлог під стяжку виробничих, спортивних приміщень і складів.

Зберігання:

Плити повинні зберігатися запакованими і укладеними штабелями на піддони окремо за марками та розмірами. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Висота штабеля плит під час зберігання не повинна перевищувати 3 м.

Транспортування:

Транспортування плит необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Плити відвантажують споживачеві не раніше добової витримки їх на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку. Спосіб обгортання та фіксації пакувального матеріалу повинен забезпечувати надійну і міцну упаковку плит, їх захист під час вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування та зберігання.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH