ТЕХНОФАС ЭФФЕКТ 120 мм

Цена: 282.54 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 135 кг/м.куб.
Толщина: 120 мм
Размер плиты: 1200 х 600 мм
Упаковка м.кв.: 2 плиты (1,44 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,173 м.куб.

ТУ У В.2.7-23.9-35492904-001:2013 

Негорючі плити з кам’яної вати з порід габро-базальтової групи

Опис продукції:

ТЕХНОФАС ЕФЕКТ – це негорючі, гідрофобізовані тепло- звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. 

Сфера використання:

Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для застосування в цивільному й промисловому будівництві в якості теплозвукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

Зберігання:

Плити повинні зберігатися запакованими й укладеними штабелями на піддони окремо за марками та розмірами. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Висота штабеля плит під час зберігання не повинна перевищувати 3 м.

Транспортування:

Транспортування плит необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Плити відвантажують споживачеві не раніше добової витримки їх на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку. Спосіб обгортання та фіксації пакувального матеріалу повинен забезпечувати надійну і міцну упаковку плит, їх захист під час вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування та зберігання.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH