ПЛИТА ТЕХНІЧНА ІЗОЛЯЦІЯ 80 (50 мм)

Цена: 131.00 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 80 кг/м.куб.
Толщина: 50 мм
Размер плиты: 1200 х 600 мм
Упаковка м.кв.: 6 плит (4,32 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,216 м.куб.

Опис продукції:

Технічна ізоляція – жорстка плита з кам'яної вати. Плити виготовляються з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Можуть випускатися ламінованими армованою алюмінієвою фольгою або склополотном з одного боку. Істотною відмінністю плит Технічна ізоляція від загальнобудівельної ізоляції є широкий температурний діапазон роботи плити.

Сфера використання:

Призначена для теплової ізоляції повітроводів, газоходів, електрофільтрів, резервуарів, бойлерів, технологічного обладнання, плоских вертикальних і горизонтальних поверхонь, печей, на об'єктах різних галузей промисловості та устаткування інженерних систем в житловому, цивільному та промисловому будівництві. Плита працює в широкому діапазоні температур ізольованої поверхні, в залежності від марки плити від -180 ºС до +750 ºС, в той час як звичайна будівельна ізоляція розрахована на діапазон температур від -60 ºС до +80 ºС.

Вказівки щодо застосування:

Згідно «Альбому технічних рішень Системи теплоізоляції обладнання і трубопроводів» і монтажним інструкціям «Монтаж циліндрів».

Зберігання:

Зберігати на критих складах, не допускаючи впливу атмосферних опадів. При транспортуванні берегти від пошкодження і дії вологи.

Транспортування:

Транспортування плит необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Продукцію відвантажують споживачеві не раніше добової витримки її на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH