МАТ ТЕХНІЧНИЙ 40 (50 мм)

Цена: 46.00 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 40 кг/м.куб.
Толщина: 50 мм
Размер рулона: 4000 х 1000 мм х 2 шт (8 м.кв.)
Упаковка м.кв.: 2 шт (8 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,4 м.куб.

Опис продукції:

Мати Технічні 40 – мати з кам'яної вати без прошивки. Мати виготовляються з гідрофобізованої кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Істотною відмінністю Матів Технічних 40 від загальнобудівельної ізоляції є широкий температурний діапазон роботи і високотемпературне волокно.

Сфера використання:

Призначений для теплової ізоляції повітроводів, газоходів, електрофільтрів, резервуарів, бойлерів, технологічного обладнання, плоских вертикальних і горизонтальних поверхонь, печей, на об'єктах різних галузей промисловості та устаткування інженерних систем в житловому, цивільному та промисловому будівництві. Мати працюють в широкому діапазоні температур ізольованої поверхні, в залежності від марки від -180 ºС до +570 ºС, в той час як звичайна будівельна ізоляція розрахована на діапазон температур від -60 ºС до +80 ºС.

Вказівки щодо застосування:

Згідно «Альбому технічних рішень Системи теплоізоляції обладнання і трубопроводів».

Зберігання:

Зберігати на критих складах, не допускаючи впливу атмосферних опадів. При транспортуванні берегти від пошкодження і дії вологи.

Транспортування:

Транспортування необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Продукцію відвантажують споживачеві не раніше добової витримки її на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH