МАТ ЛАМЕЛЬНИЙ 35 СВИТОНДЕЙЛ ТЕХНОНИКОЛЬ 25 мм.

Цена: 59.00 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 35 кг/м.куб.
Толщина: 25 мм
Размер рулона: 1200 х 10000 мм ( 12,00 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,3 м.куб.

Опис продукції:

Мати ламельні - це слабогорючі тепло-, звукоізоляційні мати, які формуються з брусків (ламелей) кам'яної вати, приклеєних до армованої фольги. Таким чином отримують продукт, який має підвищену міцність на стиск в порівнянні з традиційними матами, менше деформується під час монтажу.

У стандартному виконанні мати покриті армованою алюмінієвою фольгою. Фольговане покриття з проклеєними швами виконує функцію пароізоляційного шару, це дозволяє на холодних трубопроводах і повітроводах не встановлювати додатковий пароізоляційний шар.

Основа матів - негорючі ламелі з кам'яної вати.

Сфера використання:

Тепло-пароізоляція повітроводів, вентиляційного обладнання, резервуарів, а також трубопроводів і плоских поверхонь. У цивільному та промисловому будівництві, при новому будівництві і прокладці трубопроводів та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

Застосовується при температурі ізольованих поверхонь до +250 ⁰С з боку кам'яної вати (з боку фольги - максимальна температура застосування + 80 ⁰С).Забезпечує функції:

 теплоізоляції;

 пароізоляції;

 завершене декоративне покриття для об’єктів розташованих в приміщеннях (поза приміщення необхідно облаштовувати захисний покривний шар).

Вказівки щодо застосування:

Відповідно до «Альбому технічних рішень Системи теплоізоляції обладнання і трубопроводів».

Зберігання:

Зберігати на критих складах, не допускаючи впливу атмосферних опадів. При транспортування берегти від пошкодження і дії вологи.

Транспортування:

Транспортування необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Плити відвантажують споживачеві не раніше добової витримки їх на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH