ТЕХНОРУФ В ЭКСТРА 100 мм

Цена: 342.87 грн / м2
Характеристики:
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 175 кг/м.куб.
Толщина: 100 мм
Размер плиты: 1200 х 600 мм
Упаковка м.кв.: 2 плиты (1,44 м.кв.)
Упаковка м.куб.: 0,144 м.куб.

Опис продукції:

ТЕХНОРУФ В  – це негорючі, гідрофобізовані тепло- , звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Сфера використання:

Плити ТЕХНОРУФ В  призначені для застосування в цивільному і промисловому в якості теплоізоляційного шару при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

В якості зовнішнього шару у дво- або тришарових покрівельних конструкціях, зовнішнього шару для ремонту старих покрівель, також у якості нижнього шару в багатошарових покрівельних конструкціях, при високих навантаженнях на покриття з профільованого сталевого настилу. 

Зберігання:

Плити повинні зберігатися запакованими й укладеними штабелями на піддони окремо за марками та розмірами. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Висота штабеля плит під час зберігання не повинна перевищувати 3 м.

Транспортування:

Транспортування плит необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Плити відвантажують споживачеві не раніше добової витримки їх на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку. Спосіб обгортання та фіксації пакувального матеріалу повинен забезпечувати надійну і міцну упаковку плит, їх захист під час вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування та зберігання.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH